Vzduchotechnika Praha


Bydlení v Praze vás baví, ale občas si přejete zmizet do hor a nadechnout se čerstvého vzduchu? Nikam neutíkejte. Proměňte svůj domov v místo, kde dýchání čerstvého a svěžího vzduchu je dalším splněným snem o pohodlném bydlení. Postaráme se o to. Zajistíme pro vás montáž vzduchotechniky.

Poskytujeme komplexní služby pro výměnu vzduchu v interiéru. S dodávkou vzduchotechniky v Praze máme bohaté zkušenosti. Kromě rodinných domů a bytů zabezpečujeme vzduchotechnická zařízení pro firemní prostory všeho druhu. Proměníme vaši restauraci, obchod, sklad nebo halu v místo, které bude splňovat veškeré nároky na kvalitu vzduchu.

Vzduchotechniku montujeme jak do novostaveb, tak do stávajících objektů. Staré a nefunkční přístroje demontujeme a nahradíme novými. Poradíme s výběrem vhodné čističky vzduchu, ventilátoru, ionizátoru nebo klimatizace, zabezpečíme dodávku i následnou montáž. Záruční i pozáruční servis a případné opravy jsou samozřejmostí. 

CHCEME VZDUCHOTECHNIKU PRO FIRMU

Zajišťujeme demontáž stávajícího zařízení, dodávku a montáž nových vzduchotechnických zařízení a regulaci MaR.

  • montáž nového zařízení
  • servis a opravy vzduchotechnického zařízení
  • revize vzt a požárních klapek
  • záruční a pozáruční opravy
  • zajištění pravidelného servisu vzt zařízení
  • zajistíme měření hluku a výkonů vzt vč.vystavení protokolů

vzduchotechnika Dibelka

 

 

 

Revize vzduchotechniky

Provoz vzduchotechniky je nutné podrobovat pravidelným revizím. Zajistíme revize samotných zařízení, požárních klapek, ale i měření hluku a výkonu. Regulaci MaR si vezmeme na starost kompletně a na vše vystavíme řádný protokol. Hledáte zkušené revizory vzduchotechniky v Praze a okolí? Obraťte se na nás. Domluvíme si termín návštěvy a hned budete mít jednu povinnost z krku.

CHCI REVIZI VZDUCHOTECHNIKY